Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Дозиметриці - один рік!

З приємністю повідомляємо, що НВП Дозиметрика виповнився один рік! 

За цей рік ми втримали та розширили коло наших партнерів, на відкритих тендерах залучили нових вибагливих замовників, адаптували процеси індивідуального дозиметричного контролю до надзвичайних умов пандемії COVID-19. 

А ще пройшли добровільну атестацію на визнання вимірювальних можливостей та набули дійсного членства (voting membership) у EURADOS - європейської мережі організацій та фахівців у галузі дозиметрії та радіаційного захисту.

Наш безумовний пріоритет – найвища якість дозиметричного контролю. У поєднанні із унікальною спроможністю здійснювати моніторинг усієї номенклатури доз, що потребують контролю згідно НРБУ-97 та ОСПУ-2005 (ефективних доз фотонного та нейтронного випромінювання, еквівалентних доз на шкіру, кінцівки та кришталик) це об’єктивно позиціонує нас як лідера ринку індивідуального дозиметричного контролю України.

Ми щодня працюємо над вдосконаленням якості та розширенням можливостей індивідуального дозиметричного контролю, готуємо до впровадження нові послуги та ще зручніші для наших клієнтів функції служби ІДК. Наразі ми готуємось до участі у міжнародному інтеркалібруванні EURADOS.

 Наші амбіції не обмежуються наданням послуг ІДК найвищої якості. Свою місію ми також бачимо у проведенні досліджень та розробок у галузях дозиметрії та радіаційного захисту – стежте за новинами.

Бережіть себе! 
Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2020-09-14


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua