Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Думка спеціалістів НВП ДОЗИМЕТРИКА щодо перспектив матеріально-технічного забезпечення лабораторій ІДК в Україні

За авторством головного наукового консультанта та керівника служби дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА вийшла стаття в авторитетному журналі Ядерна фізика та енергетика з оглядом та порівняльним аналізом перспективних систем ІДК. З текстом статті можна ознайомитись за посиланням.

Детальніше ...

З Новим 2024 роком!

НВП ДОЗИМЕТРИКА вітає діючих та майбутніх партнерів та замовників із наступаючим 2024 роком! Зичимо всім переможної ходи сил оборони України, надійного захисту мирних міст та селищ нашої країни, міцного зв’язку між усіма ланками нашого суспільства – воїнами на передовій, працівниками у тилу та волонтерами, що їх з’єднують. Сподіваємось на нашу скору перемогу над лютим ворогом та прихід довгоочікуваного миру!

Детальніше ...

Розширення вимірювальних можливостей НВП ДОЗИМЕТРИКА 

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» у період з 07.09.2023 по 03.10.2023 було проведено обстеження служби дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА з метою оцінювання її вимірювальних можливостей. Обстеження було проведено у відповідності з вимогами СОУ 74.9-02568182-004:2016 «Порядок оцінювання та визнання вимірювальних можливостей суб’єктів господарювання на добровільних засадах».

Детальніше ...

Про оновлення тарифів на послуги ІДК

Повідомляємо діючим та потенційним замовникам індивідуального дозиметричного контролю професійного опромінення про осучаснення тарифів на послуги ІДК з метою корекції впливу інфляційних процесів в Україні. Ми інформували раніше про рішення НВП ДОЗИМЕТРИКА проводити щороку в жовтні корекцію тарифів на наступний рік з урахуванням індексу інфляції за попередні 12 місяців (по вересень включно).

Детальніше ...

Підтримка харківським колегам-радіологам

З приємністю повідомляємо, що за активного сприяння та безпосередньої участі НВП ДОЗИМЕТРИКА відбулася передача кінцевим отримувачам благодійної допомоги набору дозиметричного обладнання, яке  Західнонімецький центр протонної терапії (Westdeutsches Protonentherapiezentrum, WPE), Ессен, Німеччина подарував українським колегам, в першу чергу - Державній установі «Інститут медичної радіології та онкології ім.С.П.Григор’єва Національної академії медичних наук України».

Детальніше ...

Міжнародне визнання НВП ДОЗИМЕТРИКА

12-15 червня 2023 року в Порто (Португалія) відбулися щорічні збори Європейської дозиметричної мережі ЄВРАДОЗ. У зборах взяли участь 329 фахівців та дослідників в галузі дозиметрії з 34 країн.

Під час Генеральної асамблеї ЄВРАДОЗ, таємним голосуванням членів з правом голосу, до складу ради - керівного органу ЄВРАДОЗ терміном на три роки було обрано головного наукового консультанта НВП ДОЗИМЕТРИКА професора Вадима ЧУМАКА.

Детальніше ...

Виступ на ХІХ конференції Нордичного товариства радіаційного захисту

Головний науковий консультант НВП ДОЗИМЕТРИКА професор Вадим ЧУМАК виступив з доповіддю на ХІХ конференції NSFS- Нордичного товариства радіаційного захисту, що пройшла 6-9 червня 2023 року в м.Мальме, Швеція.

Детальніше ...

Допомога ЄВРАДОЗ Україні досягла кінцевих отримувачів

З приємністю повідомляємо, що дозиметричне обладнання, зібране Європейською дозиметричною мережею ЄВРАДОЗ для підтримки українських колег – фахівців в галузі радіаційного захисту, радіаційної медицини та дозиметрії потрапило до рук кінцевих реципієнтів цієї благодійної допомоги.

Детальніше ...

Розширення парку вимірювального обладнання ІДК

НВП ДОЗИМЕТРИКА с приємністю повідомляє партнерам та замовникам про введення в експлуатацію ще одного ТЛД зчитувача Harshaw 6600. Використання додаткового зчитувача значно підвищить стійкість служби дозиметричного контролю в непростих умовах воєнного стану та забезпечить надійне й безперебійне виконання своїх договірних зобов’язань перед замовниками.

Детальніше ...

Ракетна атака на Київський національний університет імені Тараса Шевченка  

Війна Росії на знищення української нації вийшла на новий рівень – після спроб руйнування життєво важливих об’єктів критичної інфраструктури оскаженілий ворог вчинив акт вандалізму, наніс ракетний удар по навчальному закладу - Університету Шевченка.

Детальніше ...

Допомога ЄВРАДОЗ Україні

Європейська дозиметрична мережа ЄВРАДОЗ близько до серця сприймає агресивну й несправедливу війну Росії проти нашої держави та надає допомогу українським колегам-дозиметристам. Ставлення до російської агресії та беззастережну підтримку українським колегам було висловлено у Відозві від 1 березня 2022 року, окремо було прийняте рішення припинити співробітництво чи будь-які контакти з організаціями та індивідуальними вченими з Російської Федерації. Радою ЄВРАДОЗ було прийняте рішення звільнити представників України від сплати реєстраційних внесків на заходах, які організовує ЄВРАДОЗ.

Детальніше ...

Про оновлення тарифів на послуги ІДК

Повідомляємо діючим та потенційним замовникам індивідуального дозиметричного контролю професійного опромінення про осучаснення тарифів на послуги ІДК з метою корекції впливу інфляційних процесів в Україні. На жаль, подальше застосування тарифів, які лишалися незмінними протягом трьох років, надалі є неможливим, позаяк вони вже не покривають видатків та ставлять під загрозу здійснення високоякісного дозиметричного контролю.

Детальніше ...

Присвоєння вченого звання професора головному науковому консультанту НВП ДОЗИМЕТРИКА

Колектив та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА вітають головного наукового консультанта доктора біологічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України Вадима Віталійовича ЧУМАКА з присвоєнням вченого звання ПРОФЕСОРА за спеціальністю 222 Медицина (рішення вченої ради ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», затверджене рішенням атестаційної колегії МОН України від 10 жовтня 2022 року).

Разом до нових горизонтів дозиметричної науки та практики!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2021-10-26

 

Рекомендації МКРЗ щодо захисту населення у випадку ядерної атаки

Міжнародна Комісія з Радіаційного Захисту (МКРЗ, ICRP) нещодавно опублікувала Тимчасові рекомендації для населення щодо захисту у випадку ядерного вибуху.

Корисна інформація з цього приводу також міститься у ролику в YouTube (при перегляді можна обрати субтитри українською) та у Пам’ятці від Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США (FEMA), яку фахівці НВП ДОЗИМЕТРИКА переклали українською.

Детальніше ...

До уваги інтервенційних радіологів та інших професіоналів, що використовують захисні фартухи  

Нещодавно Уряд своєю Постановою від 01.09.2021 №949 затвердив нові положення, що стосуються здійснення контролю та ведення обліку індивідуальних доз професійного опромінення.

П.45 Порядку державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання, здійснення контролю та ведення обліку індивідуальних доз опромінення передбачає, що «оцінка ефективної дози персоналу, який використовує індивідуальні засоби радіаційного захисту (коміри, фартухи тощо), здійснюється методом подвійної дозиметрії»

Детальніше ...

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – аналіз офіційних результатів 

Як повідомлялось раніше, успішного завершення добігло міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph.

Міжнародна мережа організацій та фахівців у галузі дозиметрії та радіаційного захисту EURADOS від 2008 року що два роки проводить міжнародне інтеркалібрування лабораторій дозиметричного контролю та надає об’єктивні дані для оцінки спроможності учасників визначати дози професійного опромінення у відповідності до сучасних вимог якості.

Детальніше ...

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – отримано попередні результати з оцінкою «відмінно»

З приємністю повідомляємо, що Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА вчергове показала відмінний результат!

Незважаючи на затримки, пов’язані з пандемією COVID-19, міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph наближується до завершення. Цього разу в інтеркалібруванні взяли більше 100 дозиметричних лабораторії зі всього світу, в тому числі – Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА, єдина від України.

Детальніше ...

Спеціальна цінова пропозиція – дозиметричний контроль персоналу, що отримував ІДК від Київського міського лабораторного центру МОЗ України

НВП ДОЗИМЕТРИКА поспішає на допомогу!

Як нещодавно стало відомо, через остаточний вихід з ладу фізично та морально застарілого ТЛД зчитувача системи ДТУ-01, за допомогою якого провадилися зчитування індивідуальних дозиметрів у лабораторії ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» (КМЛЦ), без контролю індивідуальних доз професійного опромінення залишилось майже тисяча медиків столиці.

Детальніше ...
 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua