Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Спеціальна пропозиція – ІДК персоналу, що працює з дентальними рентгенівськими апаратами

Детальніше
Toggle Bar

До уваги інтервенційних радіологів та інших професіоналів, що використовують захисні фартухи  

Нещодавно Уряд своєю Постановою від 01.09.2021 №949 затвердив нові положення, що стосуються здійснення контролю та ведення обліку індивідуальних доз професійного опромінення.

П.45 Порядку державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання, здійснення контролю та ведення обліку індивідуальних доз опромінення передбачає, що «оцінка ефективної дози персоналу, який використовує індивідуальні засоби радіаційного захисту (коміри, фартухи тощо), здійснюється методом подвійної дозиметрії»

Детальніше ...

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – аналіз офіційних результатів 

Як повідомлялось раніше, успішного завершення добігло міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph.

Міжнародна мережа організацій та фахівців у галузі дозиметрії та радіаційного захисту EURADOS від 2008 року що два роки проводить міжнародне інтеркалібрування лабораторій дозиметричного контролю та надає об’єктивні дані для оцінки спроможності учасників визначати дози професійного опромінення у відповідності до сучасних вимог якості.

Детальніше ...

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – отримано попередні результати з оцінкою «відмінно»

З приємністю повідомляємо, що Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА вчергове показала відмінний результат!

Незважаючи на затримки, пов’язані з пандемією COVID-19, міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph наближується до завершення. Цього разу в інтеркалібруванні взяли більше 100 дозиметричних лабораторії зі всього світу, в тому числі – Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА, єдина від України.

Детальніше ...

Спеціальна цінова пропозиція – дозиметричний контроль персоналу, що отримував ІДК від Київського міського лабораторного центру МОЗ України

НВП ДОЗИМЕТРИКА поспішає на допомогу!

Як нещодавно стало відомо, через остаточний вихід з ладу фізично та морально застарілого ТЛД зчитувача системи ДТУ-01, за допомогою якого провадилися зчитування індивідуальних дозиметрів у лабораторії ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» (КМЛЦ), без контролю індивідуальних доз професійного опромінення залишилось майже тисяча медиків столиці.

Детальніше ...

У новий рік з новим фунціоналом – В режимі тестової експлуатації запущено електронний кабінет користувача послуг ІДК

Для забезпечення більшої оперативності отримання результатів індивідуального дозиметричного контролю, зменшення потреби у безпосередньому особистому контакті в умовах епідемії COVID-19 та забезпечення комфорту для наших шанованих партнерів, НВП Дозиметрика  впроваджує систему доступу до електронних звітів про результати ІДК.

Детальніше ...

Спеціальна пропозиція – ІДК персоналу, що працює з дентальними рентгенівськими апаратами

Державні СанПіН «Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур» (п.8.32) визначають, що протягом першого року експлуатації рентгеностоматологічних апаратів адміністрація повинна забезпечити проведення індивідуального дозиметричного контролю медичних працівників, які безпосередньо проводять рентгенологічні процедури, для підтвердження даних про відсутність перевищення 1 мЗв/рік. У подальшому від регулюючого контролю (ліцензування) можуть бути звільнені дентальні рентгенівські апарати, що відповідають певним критеріям, затвердженим Постановою КМУ від 16.11.2011 №1174 (п.3.1 та 3.2).

Детальніше ...

Новини цінової політики НВП ДОЗИМЕТРИКА – тарифи заморожено до завершення карантину

Ні для кого не є новиною, що в Україні ціни та тарифи постійно зростають. За час, що минув від затвердження Тарифів на проведення дозиметричного моніторингу персоналу, що працює з ДІВ  у вересні 2019 року, значно збільшилися розміри мінімальної зарплати, зросли вартість оренди, енергії та витратних матеріалів.

Детальніше ...

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП Дозиметрика  вітають своїх партнерів з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо всім міцного здоров’я, оптимізму та натхнення!

Детальніше ...

Вебінар МАГАТЕ «Оцінка небезпеки – основа для диференційованого підходу до забезпечення готовності та реаґування на ядерні та радіаційні аварії незалежно від їхньої причини»

МАГАТЕ продовжує серію вебінарів з питань радіаційної безпеки.

14 (англійською) та 18 (російською) грудня 2020 року відбудеться вебінар МАГАТЕ  «Hazard Assessment – A Basis for a Graded Approach in Preparedness and Response for a Nuclear or Radiological Emergency Irrespective of the Cause» за участі провідних вчених та практиків в галузі радіаційного захисту та аварійного реагування.

Детальніше ...

Вебінар МАГАТЕ «Поради та практичні прийоми для дозиметрії внутрішнього опромінення при радіаційному захисті персоналу»

8 жовтня 2020 року відбудеться вебінар МАГАТЕ   «Tips and tricks for the practice of internal dosimetry in occupational radiation protection» за участі провідних вчених та практиків в галузі дозиметрії внутрішнього професійного опромінення.

Детальніше ...

Конференцію МАГАТЕ з радіаційної безпеки «Покращення радіаційного захисту на практиці»
перенесено у віртуальний формат

МАГАТЕ повідомляє, що Міжнародну конференцію з радіаційної безпеки: Покращення радіаційного захисту на практиці, яка мала відбутися 9-13 листопада 2020 року у Відні, Австрія, перенесено у віртуальний формат та продовжено у часі (9-20 листопада).

Детальніше ...

Оприлюднені навчальні матеріали Курсів з радіаційної епідеміології та дозиметрії

На сайті Національного інституту раку США у вільному доступі з’явилися навчальні матеріали Курсів з радіаційної епідеміології
та дозиметрії
, що відбулися 9-12 вересня 2019 року у Роквіллі, штат Меріленд, США.

Детальніше ...

Оголошено нове інтеркалібрування EURADOS IC2020

Повідомляємо, що раніш скасоване через пандемію COVID-19 планове міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph все ж таки відбудеться цього року.

Планом інтеркалібрування передбачається сліпе (за невідомих для учасника умов) опромінення 20 дозиметрів всього тіла на калібрувальних джерелах фотонного випромінювання.

Детальніше ...

Режим роботи в умовах загострення пандемії COVID-19

Повідомляємо, що через загострення епідеміологічної ситуації та наближення другої хвилі захворюваності на COVID-19, служба індивідуального дозиметричного контролю НВП Дозиметрика посилює режим протиепідемічного захисту.

Детальніше ...

Дозиметриці - один рік!

З приємністю повідомляємо, що НВП Дозиметрика виповнився один рік! 

За цей рік ми втримали та розширили коло наших партнерів, на відкритих тендерах залучили нових вибагливих замовників, адаптували процеси індивідуального дозиметричного контролю до надзвичайних умов пандемії COVID-19. 

Детальніше ...

Національна система обліку доз: «довгобуд» радіаційного захисту України.

На веб-ресурсі Держатомрегулювання України Uatom.org - сайті про ядерну безпеку,
радіаційний захист і нерозповсюдження ядерної зброї вийшов матеріал «Національна
система обліку доз: «довгобуд» радіаційного захисту України», що містить інтерв’ю із
Заслуженим діячем науки і техніки України, доктором біологічних наук В.Чумаком,
головним науковим консультантом НВП ДОЗИМЕТРИКА.

Детальніше ...

Завершення співробітництва з АТ «НДІ радіаційного захисту АТН України»
Як ми повідомляли раніше, новим керівництвом АТ «НДІ радіаційного захисту АТН
України» у липні 2019 року було прийняте несподіване рішення припинити здійснення
індивідуального дозиметричного контролю персоналу категорії А та надання відповідних
послуг нашим численним багаторічним партнерам. Відповідний підрозділ «АТ НДІРЗ АТН
України» був остаточно ліквідований наказом генерального директора від 06.05.2020, відтак,
ця організація більше не має спроможності здійснювати індивідуальний дозиметричний
контроль професійного опромінення персоналу категорії А.

Детальніше ...

Успіх в інтеркалібруванні EURADOS IC2016ph

Як ми повідомляли раніше, Європейська дозиметрична група EURADOS нещодавно
опублікувала новий звіт «Інтеркалібрування EURADOS 2016 дозиметрів всього тіла у
фотонних та змішаних радіаційних полях».
З приємністю повідомляємо, що наша служба індивідуального дозиметричного контролю (на
час проведення інтеркалібрування - лабораторія ІДК «АТ НДІРЗ АТН України») з відмінним
результатом пройшла міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2016ph, у якому взяли
участь 86 лабораторії з 36 країн Європи, Америки та Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Детальніше ...

Європейська дозиметрична група EURADOS опублікувала новий звіт "Інтеркалібрування Єврадоз 2016 дозиметрів всього тіла у фотонних та змішаних радіаційних полях".

У звіті EURADOS Intercomparison 2016 for Whole Body Dosemeters in Photon and Mixed Radiation Fields висвітлені детальні результати учасників інтеркалібрування (ІК) 2016 року, умови проведення, план опромінення, характеристики роботи їх дозиметричних систем. 

ІК є важливим етапом контролю якості дозиметричних лабораторій. Участь у таких програмах міжлабораторних порівнянь також надає можливість вдосконалювати власні внутрішні процедури контролю якості/достовірності результатів у лабораторіях, надаючи додаткову зовнішню оцінку їх спроможностей щодо вимірювань чи досліджень. 

Детальніше ...
 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua