Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Допомога ЄВРАДОЗ Україні

Європейська дозиметрична мережа ЄВРАДОЗ близько до серця сприймає агресивну й несправедливу війну Росії проти нашої держави та надає допомогу українським колегам-дозиметристам. Ставлення до російської агресії та беззастережну підтримку українським колегам було висловлено у Відозві від 1 березня 2022 року, окремо було прийняте рішення припинити співробітництво чи будь-які контакти з організаціями та індивідуальними вченими з Російської Федерації. Радою ЄВРАДОЗ було прийняте рішення звільнити представників України від сплати реєстраційних внесків на заходах, які організовує ЄВРАДОЗ.

Нещодавно було оголошено про створення окремого гранту ЄВРАДОЗ для молодих вчених з України. Грант на загальну суму до 4000 євро призначений для фінансування візиту та роботи в одному з європейських інститутів-членів ЄВРАДОЗ. Умовами отримання гранту є вік претендента до 35 років та програма запланованих досліджень за одним з напрямків, окреслених у Стратегічній дослідницькій програмі ЄВРАДОЗ.

Однак, найбільш масштабною підтримкою українським колегам може стати ініціатива зі збору та передачі у вигляді гуманітарної допомоги різноманітного дозиметричного обладнання. Оголошення було опубліковано наприкінці червня, на сьогодні вже є чималий список приладів, які інституції-члени ЄВРАДОЗ готові безкоштовно передати українським колегам. НВП  ДОЗИМЕТРИКА будучи дійсним членом ЄВРАДОЗ здійснює координацію цього процесу, первинним отримувачем гуманітарної допомоги буде Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України, далі конкретні прилади будуть перерозподілені українським інститутам та медичним закладам-кінцевим отримувачам допомоги ЄВРАДОЗ. Передбачається, що розподіл наявного обладнання буде здійснюватися за принципом «first come – first served», остаточний список отримувачів та кінцевий варіант розподілу буде схвалено Радою ЄВРАДОЗ.

 

Модель (клікабельно!) Наявна кількість
Babyline 20 3   
SCINTO NaI detector 1   
Berthold LB123-UMO 1
MGP 2000 X/XB 10
NE HM6 12
Eberline RO2 30
Automess 6150 AD-17 3
Automess 6150 AD4 1
NE Technology Electra 1A DP6AD 2
NE Technology Ratemeter RM6 AP3 1
Automess 6134 Szintomat 1
Mirion (RADOS) RDS-30 4
Saphymo MiniTRACE CSDF 1
Berthold LB 122 1

Попередню інформацію про бажання отримати те чи інше обладнання просимо надсилати на електронну адресу НВП ДОЗИМЕТРИКА (dose@leed1.kiev.ua), в подальшому вам будуть надіслані інструкції щодо подачі формальних заявок та подальшого оформлення отриманої допомоги.

Зазначимо, що все обладнання є бувшим у вжитку, але знаходиться у робочому стані та очікується, що перед відправленням в Україну воно пройде повірку та калібрування у інституціях-членах ЄВРАДОЗ. У разі виникнення запитань – зв’язуйтесь з нами без вагань

Пропонуємо ознайомитись із переліком запропонованого інституціями-членами ЄВРАДОЗ дозиметричного обладнання та визначитись із вашими потребами.

Бережіть себе!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА

2022-11-06


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua