Monday- Friday - 10:00 - 18:00, Saturday - Sunday - closed

Спеціальна пропозиція – ІДК персоналу, що працює з дентальними рентгенівськими апаратами

Детальніше
Toggle Bar

До уваги інтервенційних радіологів та інших професіоналів, що використовують захисні фартухи  

Нещодавно Уряд своєю Постановою від 01.09.2021 №949 затвердив нові положення, що стосуються здійснення контролю та ведення обліку індивідуальних доз професійного опромінення.

П.45 Порядку державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання, здійснення контролю та ведення обліку індивідуальних доз опромінення передбачає, що «оцінка ефективної дози персоналу, який використовує індивідуальні засоби радіаційного захисту (коміри, фартухи тощо), здійснюється методом подвійної дозиметрії»

Read more ...

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – аналіз офіційних результатів 

Як повідомлялось раніше, успішного завершення добігло міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph.

Міжнародна мережа організацій та фахівців у галузі дозиметрії та радіаційного захисту EURADOS від 2008 року що два роки проводить міжнародне інтеркалібрування лабораторій дозиметричного контролю та надає об’єктивні дані для оцінки спроможності учасників визначати дози професійного опромінення у відповідності до сучасних вимог якості.

Read more ...

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – отримано попередні результати з оцінкою «відмінно»

З приємністю повідомляємо, що Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА вчергове показала відмінний результат!

Незважаючи на затримки, пов’язані з пандемією COVID-19, міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph наближується до завершення. Цього разу в інтеркалібруванні взяли більше 100 дозиметричних лабораторії зі всього світу, в тому числі – Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА, єдина від України.

Read more ...

Спеціальна цінова пропозиція – дозиметричний контроль персоналу, що отримував ІДК від Київського міського лабораторного центру МОЗ України

НВП ДОЗИМЕТРИКА поспішає на допомогу!

Як нещодавно стало відомо, через остаточний вихід з ладу фізично та морально застарілого ТЛД зчитувача системи ДТУ-01, за допомогою якого провадилися зчитування індивідуальних дозиметрів у лабораторії ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» (КМЛЦ), без контролю індивідуальних доз професійного опромінення залишилось майже тисяча медиків столиці.

Read more ...

У новий рік з новим фунціоналом – В режимі тестової експлуатації запущено електронний кабінет користувача послуг ІДК

Для забезпечення більшої оперативності отримання результатів індивідуального дозиметричного контролю, зменшення потреби у безпосередньому особистому контакті в умовах епідемії COVID-19 та забезпечення комфорту для наших шанованих партнерів, НВП Дозиметрика  впроваджує систему доступу до електронних звітів про результати ІДК.

Read more ...

Спеціальна пропозиція – ІДК персоналу, що працює з дентальними рентгенівськими апаратами

Державні СанПіН «Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур» (п.8.32) визначають, що протягом першого року експлуатації рентгеностоматологічних апаратів адміністрація повинна забезпечити проведення індивідуального дозиметричного контролю медичних працівників, які безпосередньо проводять рентгенологічні процедури, для підтвердження даних про відсутність перевищення 1 мЗв/рік. У подальшому від регулюючого контролю (ліцензування) можуть бути звільнені дентальні рентгенівські апарати, що відповідають певним критеріям, затвердженим Постановою КМУ від 16.11.2011 №1174 (п.3.1 та 3.2).

Read more ...

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП Дозиметрика  вітають своїх партнерів з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо всім міцного здоров’я, оптимізму та натхнення!

Read more ...

Вебінар МАГАТЕ «Поради та практичні прийоми для дозиметрії внутрішнього опромінення при радіаційному захисті персоналу»

8 жовтня 2020 року відбудеться вебінар МАГАТЕ   «Tips and tricks for the practice of internal dosimetry in occupational radiation protection» за участі провідних вчених та практиків в галузі дозиметрії внутрішнього професійного опромінення.

Read more ...

Конференцію МАГАТЕ з радіаційної безпеки «Покращення радіаційного захисту на практиці»
перенесено у віртуальний формат

МАГАТЕ повідомляє, що Міжнародну конференцію з радіаційної безпеки: Покращення радіаційного захисту на практиці, яка мала відбутися 9-13 листопада 2020 року у Відні, Австрія, перенесено у віртуальний формат та продовжено у часі (9-20 листопада).

Read more ...
Page 1 of 2
 

CONTACTS

Adress

Kyiv, 53 Yuri Illyenko (formerly Melnikova) str.

Location map   
Phone 
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua