Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Міжнародне визнання НВП ДОЗИМЕТРИКА

12-15 червня 2023 року в Порто (Португалія) відбулися щорічні збори Європейської дозиметричної мережі ЄВРАДОЗ. У зборах взяли участь 329 фахівців та дослідників в галузі дозиметрії з 34 країн.

Під час Генеральної асамблеї ЄВРАДОЗ, таємним голосуванням членів з правом голосу, до складу ради - керівного органу ЄВРАДОЗ терміном на три роки було обрано головного наукового консультанта НВП ДОЗИМЕТРИКА професора Вадима ЧУМАКА.

Згідно розподілу обов’язків між членами ради, проф. В.Чумак відповідатиме за етичні аспекти діяльності ЄВРАДОЗ та взаємодію з MEENAS – консорціумом європейських дослідницьких платформ в галузі радіаційних досліджень, до складу якого входять такі об’єднання за науково-практичними напрямками (платформи) як MELODI (біологічний вплив малих доз), EURADOS (дозиметрія та радіаційний захист), EURAMED (радіаційний захист в медицині), NERIS (аварійна готовність, реагування та відновлення), ALLIANCE (радіоекологія), SHARE (соціальні та гуманітарні аспекти радіаційних досліджень).

Крім почесного факту міжнародного визнання місця українських вчених, обрання до складу керівного органу ЄВРАДОЗ означає унікальні можливості для впливу на європейську політику в галузі дозиметрії та радіаційного захисту, забезпечує представництво української дозиметричної спільноти в європейській сім’ї професіоналів у цій надзвичайно важливій галузі.

Разом до нових горизонтів дозиметричної науки та практики!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2023-06-26


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua