Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Підтримка харківським колегам-радіологам

З приємністю повідомляємо, що за активного сприяння та безпосередньої участі НВП ДОЗИМЕТРИКА відбулася передача кінцевим отримувачам благодійної допомоги набору дозиметричного обладнання, яке  Західнонімецький центр протонної терапії (Westdeutsches Protonentherapiezentrum, WPE), Ессен, Німеччина подарував українським колегам, в першу чергу - Державній установі «Інститут медичної радіології та онкології ім.С.П.Григор’єва Національної академії медичних наук України».

Пройшовши через дбайливі руки благодійного фонду «Надія по всьому світові» та НВП ДОЗИМЕТРИКА, дозиметричне обладнання у складі ТЛД зчитувача Harshaw 3500, програмованої ТЛД печі PTW Typ 1321, вакуумного пінцету Charleston Pump Dymax 5 та спеціальної лампи червоного світла було передано з рук в руки представникам ІМРО, що завітали до нашої лабораторії.

Отримання передового, хоч і бувшого у вжитку, обладнання піднесе на якісно новий рівень дозиметричні вимірювання, що провадяться Центральною лабораторією радіаційної безпеки та дозиметрії медичного опромінення на чолі з нашою шанованою колегою кандидатом біологічних наук Ларисою СТАДНИК.

Нам було приємно отримати лист подяки від керівництва інституту ім.С.П.Григор’єва та стежити за повідомленнями Західнонімецького центру протонної терапії про цю благодійну акцію. Зазначимо, що німецьки колеги не забули й про нагальні потреби нашої служби дозиметричного контролю – нам було подаровано важливе допоміжне обладнання: програмовану ТЛД піч та муфель.

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА висловлює вдячність усім учасникам цієї благодійної ініціативи: професору Pawel OLKO з Інституту ядерної фізики ПАН (Краків), колегам з Західнонімецького центру протонної терапії Christian BÄUMER та Maximilian BÄCKER, представниці Благодійного фонду «Надія по всьому світові» Оксані ШАХМАТЕНКО.

Сподіваємось, ця ініціатива матиме продовження й інші закордонні партнери - потенційні донори згодом приєднаються до неї.

Бережіть себе!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2023-09-08


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua