Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Розширення парку вимірювального обладнання ІДК

НВП ДОЗИМЕТРИКА с приємністю повідомляє партнерам та замовникам про введення в експлуатацію ще одного ТЛД зчитувача Harshaw 6600. Використання додаткового зчитувача значно підвищить стійкість служби дозиметричного контролю в непростих умовах воєнного стану та забезпечить надійне й безперебійне виконання своїх договірних зобов’язань перед замовниками.

ТЛД зчитувач Harshaw 6600 є сумісним з усіма типами дозиметрів Harshaw, які використовуються нами для здійснення усіх видів індивідуального дозиметричного контролю зовнішнього опромінення та має відмінні метрологічні характеристики, які було підтверджено в ході калібрування, здійсненого в ДП «Київоблстандартметрологія».

Наголошуємо, що ТЛД система Harshaw внесена до Державного реєстру затверджених засобів вимірювальної техніки під реєстраційним номером UA.TR.001 3-22, має сертифікати відповідності за модулями В та F.

Розширення парку вимірювального обладнання ІДК є ще одним проявом наполегливого піклування колективу та керівництва НВП ДОЗИМЕТРИКА про постійне підвищення якості та надійності послуг індивідуального дозиметричного контролю професійного опромінення, збереження та укріплення лідерських позицій на ринку послуг в галузі дозиметрії та радіаційного захисту.

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2023-04-28


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua