Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

З Новим 2024 роком!

НВП ДОЗИМЕТРИКА вітає діючих та майбутніх партнерів та замовників із наступаючим 2024 роком! Зичимо всім переможної ходи сил оборони України, надійного захисту мирних міст та селищ нашої країни, міцного зв’язку між усіма ланками нашого суспільства – воїнами на передовій, працівниками у тилу та волонтерами, що їх з’єднують. Сподіваємось на нашу скору перемогу над лютим ворогом та прихід довгоочікуваного миру!

Для нас рік, що минув, був багатий на події та звершення. Незважаючи на суворі обставини воєнного часу, НВП ДОЗИМЕТРИКА повноцінно забезпечувала радіаційний захист персоналу наших замовників, безперебійно надаючи послуги індивідуального дозиметричного контролю найвищої якості. Наші зусилля були гідно оцінені – коло наших партнерів минулого року неабияк розширилось.

Нам вдалося значно посилити свої спроможності надійно здійснювати ІДК професійного опромінення. На початку року в експлуатацію було введено ТЛД зчитувач Harshaw 6600. Наприкінці року ми отримали в дар від польських колег з компанії RADCARD ще два аналогічні зчитувачі – хоч і не нові, але вкрай необхідні як донори запчастин для такого унікального обладнання. Наголошуємо, що наша ТЛД система Harshaw внесена до Державного реєстру затверджених засобів вимірювальної техніки під реєстраційним номером UA.TR.001 3-22, має сертифікати відповідностіза модулями В та F. Цим ми вигідно відрізняємось від деяких з конкурентів, які досі використовують застарілі та не визнані затвердженими ЗВТ дозиметри ДТУ-01!

НВП ДОЗИМЕТРИКА у взаємодії з європейською дозиметричною мережею EURADOS та іншими європейськими колегами здійснило координацію та практичну реалізацію передачі благодійної допомоги від донорів з Європи профільним кінцевим споживачам в Україні - Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Українському науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології  НУБіП України, Національному науковому центру радіаційної медицини Національної академії медичних наук України, Державній установі «Інститут медичної радіології та онкології ім.С.П.Григор’єва Національної академії медичних наук України». Ця благодійна акція стала можливою завдяки ефективній та скоординовані роботі НВП ДОЗИМЕТРИКА, благодійного фонду «Надія по всьому світові» та транспортної компанії ДП «Формаг-Київ».

Минулого року ми вчергове з 100% результатом взяли участь в міжнародному інтеркалібруванні EURADOS IC2022ph, причому, цього разу ми виступили із двома різними дозиметричними системами: нашою штатною ТЛД системою на основі добре відомих дозиметрів Harshaw 8814 та новітньою розробкою фірми Thermo Scientific, яка поки що навіть не має комерційного позначення. Тестування першої з систем виявились очікувано успішними (продемонстровано 100% потрапляння у межі допусків при дозволених 90% згідно стандарту ISO 14146), а результати другої системи навіть перевершили наші очікування – показники суттєво покращилися для низьких енергій фотонного випромінювання та більших кутів опромінення.

Наші наполегливі зусилля з вдосконалення наших вимірювальних можливостей були гідно оцінені – за підсумками обстеження, проведеного ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» було  отримано Сертифікат визнання вимірювальних можливостей від 16.10.2023 р. №ПТ-368/23 із удвічі розширеною галуззю акредитації. Термін дії нового сертифікату – до 15.10.2025 р. 

Міжнародні контакти та співробітництво НВП ДОЗИМЕТРКА не обмежились взаємодією з вищезгаданими EURADOS та Thermo Scientific. Було закладено підвалини для довготривалого співробітництва з Лундським університетом (Швеція) та компанією RadPro (Німеччина). Очікуємо, що вже наступного 2024 року ці домовленості дадуть свої плоди.

А загалом, ми робимо усе, щоб новий 2024 рік приніс чимало позитивних зрушень у діяльності НВП ДОЗИМЕТРИКА – стежте за новинами!

Ще раз вітаємо вас з Новим Роком! Разом – до перемоги!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2023-12-30


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua