Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Міжнародне інтеркалібрування EURADOS IC2020ph – отримано попередні результати з оцінкою «відмінно»

З приємністю повідомляємо, що Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА вчергове показала відмінний результат!

Незважаючи на затримки, пов’язані з пандемією COVID-19, міжнародне інтеркалібрування дозиметрів всього тіла у фотонних радіаційних полях EURADOS IC2020ph наближується до завершення. Цього разу в інтеркалібруванні взяли більше 100 дозиметричних лабораторії зі всього світу, в тому числі – Служба дозиметричного контролю НВП ДОЗИМЕТРИКА, єдина від України.

17 травня 2021 року учасникам було направлено попередній звіт про, до того утаємничені від учасників, номінальні дози та види контрольного опромінення, яким було піддано індивідуальні дозиметри лабораторій-учасниць та їхнє порівняння зі значеннями доз, які визначили в себе учасники. Виявилось, що дозиметри опромінювались у широкому діапазоні доз (від 2 до 250 мЗв), енергій (від 44.8 до 1250 кеВ) та кутів падіння (від 0 до 60о) фотонного (гамма- та рентґенівського) випромінювання.

За об’єктивними критеріями міжнародного стандарту ISO 14146 ми показали абсолютний результат (100% відповідності) для вимірювань дози всього тіла Нр(10) та дози на шкіру Нр(0.07) у всьому, досить непростому, спектрі умов опромінення. Це означає, що наші Замовники можуть бути певними у гарантованій якості нашого індивідуального дозиметричного контролю не тільки доз всього тіла, але й доз на шкіру як того вимагають Норми радіаційної безпеки України НРБУ-97 та міжнародні стандарти радіаційної безпеки. 

Очікуємо на отримання офіційного сертифікату про результати, продемонстровані НВП ДОЗИМЕТРИКА в інтеркалібруванні та розмістимо його на нашому сайті серед інших документів, що підтверджують компетентність та якість роботи нашого підприємства.

Бережіть себе!
Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво  НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2021-05-19


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua