Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Спеціальна цінова пропозиція – дозиметричний контроль персоналу, що отримував ІДК від Київського міського лабораторного центру МОЗ України

НВП ДОЗИМЕТРИКА поспішає на допомогу!

Як нещодавно стало відомо, через остаточний вихід з ладу фізично та морально застарілого ТЛД зчитувача системи ДТУ-01, за допомогою якого провадилися зчитування індивідуальних дозиметрів у лабораторії ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» (КМЛЦ), без контролю індивідуальних доз професійного опромінення залишилось майже тисяча медиків столиці.

У цей складний момент ДОЗИМЕТРИКА готова підставити своє плече та взяти на себе високоякісний індивідуальний дозиметричний контроль усіх без винятку осіб з числа персоналу категорії А, які до цього обслуговувались в КМЛЦ.

Ми усвідомлюємо, що розцінки державної установи КМЛЦ були значно нижчими від наших тарифів, що цілком відповідало співвідношенню якості наших послуг. Тому, для полегшення переходу на якісно новий рівень індивідуального дозиметричного контролю, ми пропонуємо спеціальні умови для замовників, які раніше отримували ІДК в лабораторії КМЛЦ.

За умови надання доказу попереднього обслуговування в КМЛЦ (копія договору, звіт про результати дозиметричного контролю), ми готові укласти договір, виходячи з 50% відповідних тарифів НВП ДОЗИМЕТРИКА. Якщо виникає потреба у проведенні тендеру через електронну систему публічних закупівель України ProZorro, це окремо обговорюється, а оплата участі додається до  вартості послуг, визначеної з урахуванням 50% знижки.

В рамках укладених договорів НВП ДОЗИМЕТРИКА надає сучасні ТЛД дозиметри Harshaw виробництва США, отже вам не доведеться турбуватись про придбання та обслуговування персональних дозиметрів.

У разі, якщо ця спеціальна пропозиція виявилася корисною для вас, звертайтеся по послуги ІДК телефоном (+38(044) 489-34-14 та +38(098) 872-80-50), електронною поштою dose@leed1.kiev.ua або залиште заявку на нашому сайті. При зверненні не забудьте послатися на цю спеціальну пропозицію та повідомити про попереднє обслуговування в КМЛЦ.

Бережіть себе!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.

2021-04-02


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua