Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

У новий рік з новим фунціоналом – В режимі тестової експлуатації запущено електронний кабінет користувача послуг ІДК

Для забезпечення більшої оперативності отримання результатів індивідуального дозиметричного контролю, зменшення потреби у безпосередньому особистому контакті в умовах епідемії COVID-19 та забезпечення комфорту для наших шанованих партнерів, НВП Дозиметрика  впроваджує систему доступу до електронних звітів про результати ІДК.

Уповноважені представники замовників, які були призначені при укладанні договору, матимуть можливість отримати доступ до Електронного кабінету користувача послуг ІДК та дистанційно отримувати (завантажувати) поточні, а згодом – й попередні, звіти про результати ІДК. Наразі доступ буде забезпечений до сканкопій паперових звітів, які пізніше передаватимуться замовникам у формі паперових документів. У подальшому ми плануємо запровадити використання кваліфікованих електронних підписів для створення електронних документів (звітів), які згідно з Законом України про «Про електронні документи та електронний документообіг», мають такий самий правовий статус оригіналу документу як і документи на паперових носіях, завірені підписом та печаткою.

Доступ до Електронного кабінету користувача послуг ІДК надійно захищений та забезпечується багатоступеневою процедурою авторизації (Інструкція для реєстрації у електронному кабінети користувача послуг ІДК). Така процедура та інші вжиті нами заходи повністю виключають несанкціонований доступ до даних ІДК.

Для активації доступу до Електронного кабінету користувача послуг ІДК достатньо зареєструвати обліковий запис на сторінці реєстрації НВП ДОЗИМЕТРИКА з адреси електронної пошти уповноваженого представника і активувати доступ до протоколів досліджень, вказавши ПІБ представника і код договору про індивідуальний дозиметричний контроль. Покрокові інструкції ви знайдете за Інструкція для реєстрації у електронному кабінети користувача послуг ІДК.

Технологія та логістика індивідуального дозиметричного контролю є досить складними, але мають працювати чітко як добре налагоджений годинниковий механізм. Звісно, на етапі тестової експлуатації можливе виявлення певних недоліків у роботі новоствореної системи. Просимо з розумінням ставитись до можливих незручностей та негайно повідомляти нам про виявлені проблеми. Крім того, ми позитивно сприйматимемо ваші побажання щодо покращення та розширення функціоналу Електронного кабінету користувача послуг ІДК. Разом поборемо!

Бережіть себе!

 Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА.


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua