Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 18:00, Субота - Неділя - Вихідниій

Спеціальна пропозиція – ІДК персоналу, що працює з дентальними рентгенівськими апаратами

Державні СанПіН «Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур» (п.8.32) визначають, що протягом першого року експлуатації рентгеностоматологічних апаратів адміністрація повинна забезпечити проведення індивідуального дозиметричного контролю медичних працівників, які безпосередньо проводять рентгенологічні процедури, для підтвердження даних про відсутність перевищення 1 мЗв/рік. У подальшому від регулюючого контролю (ліцензування) можуть бути звільнені дентальні рентгенівські апарати, що відповідають певним критеріям, затвердженим Постановою КМУ від 16.11.2011 №1174 (п.3.1 та 3.2).

В Україні й у світі більшість стоматологічних закладів є малими приватними, професійний контакт з джерелами іонізуючого випромінювання найчастіше має лише одна людина. 

Ми усвідомлюємо, що передбачена нашими чинними Тарифами на проведення дозиметричного моніторингу персоналу, що працює з ДІВ  мінімальна вартість договору у розмірі 10 тис.грн на рік може бути обтяжливою для таких малих стоматологічних закладів.

Тому, нами було розроблено спеціальну цінову пропозицію для працівників малих стоматологічних закладів. Суть спеціальної пропозиції полягає у зниженні мінімальної ціни договору на надання послуг ІДК до 5 тис.грн на рік при виконанні наступних умов:

  • ІДК (визначення дози всього тіла від гамма- та рентгенівського опромінення, індикація дози на шкіру за допомогою індивідуальних дозиметрів Harshaw 8814/0110, США) в рамках договору отримає одна людина;
  • Термін дії договору – один рік від дати підписання;
  • Період моніторингу – три місяці (квартал);
  • Обмін дозиметрів щоквартально в нашій лабораторії або пересилання Новою Поштою за рахунок замовника;
  • Авансова безготівкова оплата вартості договору здійснюється до отримання дозиметра та початку надання послуг;
  • Закриття договору наприкінці терміну його дії здійснюється одним Актом здачі-приймання послуг;
  • Отримання квартальних звітів про результати ІДК працівників, які працюють з ДІВ, здійснюється у безпаперовій формі через Особистий кабінет на сайті . Для завантаження будуть доступні скан-копії щоквартальних звітів.
  • При завершенні договору, разом з Актом здачі-приймання послуг, замовнику надаються паперові копії щоквартальних звітів.

У разі, якщо ця спеціальна пропозиція виявилася корисною для вас, звертайтеся по послуги ІДК телефоном (+38(044) 489-34-14 та +38(098) 872-80-50), електронною поштою dose@leed1.kiev.ua або залиште заявку на нашому сайті. При зверненні не забудьте послатися на цю спеціальну пропозицію.

Бережіть себе!

Колектив служби дозиметричного контролю та керівництво НВП ДОЗИМЕТРИКА

.

 

і 


 

Контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка (Мельникова), 53
Карта проїзду   
Телефон
+38 (044) 489 3414
E-mail
dose@leed1.kiev.ua